Поліція «Хижак» знищила ворожий бомбер та дрони на Костянтинівському напрямку
Як повідомляє МВС: На Костянтинівському напрямку триває боротьба з ворожими дронами. Бригада Патрульної поліції «Хижак» активно захищає повітряний простір, завдяки чому противник не може використовувати дрони над містами, що знаходяться впритул до фронту.
Протягом останніх днів було вже знищено декілька ворожих дронів, серед яких були навіть камікадзе-дрони та російський бомбер. Бригада «Хижак» продовжує свою системну роботу і докладає всіх зусиль, щоб захистити мирне населення від потенційної небезпеки з повітря.
У зоні бойових дій дуже важливо відстежувати та ліквідовувати ворожі дрони, які можуть нести руйнівні наслідки. Робота бригади Патрульної поліції «Хижак» на висоті, і це дозволяє зберегти життя та майно мирних мешканців на передовій.
Читайте також

