Агросектор формує 17% ВВП України: як галузь тримає економіку під час війни
Журналіст
Ганна Ткач
14.11.2025 - 19:55
471 переглянули
Як повідомляє Мін. Економіки: Український агросектор продовжує боротьбу в умовах війни - це підтвердив Міністр економіки, довкілля та сільського господарства Олексій Соболев під час наради зі структурними підрозділами Міністерства. Він підкреслив важливість галузі, особливо у таких складних умовах.
Відзначено, що аграрії не тільки утримали виробництво в умовах війни, а й досягли певних успіхів. Однак, існуючі виклики вимагають подальшої уваги та підтримки галузі з боку держави та соціально-економічних механізмів.
«2025 рік був надзвичайно складним для агросектора, але наші виробники проявили відмінні результати навіть у таких умовах», - підкреслив Олексій Соболев.
Читайте також
ЄІБ та Україна підписали пакет підтримки на 470 млн євро
сьогодні, 02:20
47 переглянули
Ніколь Кідман та Сандра Буллок офіційно повертаються у “Практичній магії 2”
вчора, 11:04
72 переглянули
Україна отримала 3,2 млрд євро від ЄС на оборону та соціальну стійкість
вчора, 06:40
74 переглянули
ЄС перерахував Україні перші 3,2 млрд євро з кредиту на 90 млрд
вчора, 06:36
80 переглянули
Уряд розширив підтримку вівчарства та козівництва на 50%
вчора, 03:24
95 переглянули

