Крісло качалка для дітей від Mybuy24

Коли ваша дитина ще зовсім маленька, доглядати за нею може бути доволі виснажливою справою. Велика кількість батьків кожен день використовують дитяче крісло качалку, як найкращу альтернативу їхнім люблячим рукам! Дитяче крісло качалка забезпечить дитину щасливими моментами, де вона зможе бавитися або коротко заснути, а ви звільнити руки, щоб приділити собі час.

Дитяче крісло качалка наслідує рух дитини, яка знаходиться у животику мами або в обіймах рук. І це має просто неймовірний ефект! Більшість немовлят заспокоюються внаслідок цих рухів, і засинають.

Це крісло м'яке і має розслабляючий ефект і навіть заохочує спати. Під час ранніх тижнів і місяців ваша дитина буде лежати на похилій поверхні і дивитися на ваше обличчя або спати, коли крісло качалка рухається.

Більшість електричних дитячих крісел качалок працюють від батарейок, тому запасіться ними, або виберіть модель, яка перезаряджається (або має електричний шнур).

Дитячі крісла-качалки також комплектуються різноманітними аксесуарами, наприклад іграшками та музикою.

Переконайтеся, що, якщо потрібно ви можете зняти аксесуари - але цього не може зробити ваша дитина! Маленькі шматочки можуть потрапити до рота вашої дитини.

Поради з безпеки

1. Більшість моделей мають рекомендовану максимальну вага 7-11 кг. Пам'ятайте, що коли дитина почне бути дуже активною і підтягуватися ви повинні припинити користування дитячим кріслом качалкою.

2. Переконайтеся, що для новонароджених є положення нахилу, а не тільки вертикальне для трохи старших дітей.

3. Ваша дитина повинна м’яко і зручно сидіти - без жорстких країв або негнучкої підтримки спини. Варто обирати з ергономічним тканинним сидінням, яке забезпечує належну підтримку спини, шиї та голови вашої дитини.

4. Обов’язково має бути кріплення з ремінців.

5. Переконайтеся, що основа є широкою та стійкою, щоб не було ризику перевернення качалки.

6. Обирайте крісло-качалку, яке відповідає строгим стандартам безпеки.

Найновіше розмаїття дитячих крісел качалок більш витончене та сучасне у дизайні. Немає незграбної бази або незручності для перевезення. Їх легко транспортувати у багажнику вашого автомобіля.

При всій очевидній корисності подібне крісло не здатне замінити батьківської ласки, тому не варто ним зловживати.

Купуючи функціональне виріб, варто пам'ятати, що воно прослужить лише кілька місяців, після чого відправиться в комору. Навіть серед економічних моделей можна знайти прекрасні варіанти.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

27