Кріштіану Роналду забив гол та встановив унікальне досягнення

Кріштіану Роналду забив гол, досяжний рекорд

Футболіст Кріштіану Роналду з Португалії встановив новий рекорд, забивши 900 голів - перший футболіст в історії з таким досягненням. Про це повідомляє Суспільне.

Це сталося під час матчу Португалії з Хорватією в Лізі націй, в якому Португалія перемогла з рахунком 2:1.

Португалія відкрила рахунок на 7-й хвилині за рахунок голу Діогу Далота після передачі Бруну Фернандеша. Роналду подвоїв перевагу команди перед перервою, забивши м'яч під поперечину після пасу Нуну Мендеша.

Хорватія відповіла через 7 хвилин голом Діогу Далота - цього разу у власну святкувальну.

Цей гол Роналду став його 900-м в кар'єрі та 114-м для збірної Португалії. Досягнення, якого не досягав жоден гравець в історії футболу.