Найпопулярніше зараз

Кривий Ріг під атакою дронів: серія вибухів та пожежі після нічного обстрілу

Серія вибухів у Кривому Розі
Кривий Ріг зазнав серйозних ударів: численні вибухи та вогняні спалахи внаслідок нічних нападів. Фото: glavcom.ua

Як повідомляє glavcom.ua: У ніч на 7 серпня місто Кривий Ріг стало об'єктом атаки ворожих безпілотників. За даними моніторингових каналів, було зафіксовано серію вибухів після загрози використання безпілотників.

«Триває шахедна атака на місто. Серія вибухів», – повідомив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

За інформацією місцевих каналів, у місті видно пожежі та піднімається дим від ударів. Поки що офіційні особи не повідомляли про наслідки обстрілів.

Події на Дніпропетровщині

Нагадаємо, що у ніч на 7 серпня на Дніпропетровщині також відбулися подібні події. Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак підтвердив атаку дронів та закликав мешканців пройти до укриття. Після атаки дронів в регіоні виникли численні пожежі.

У ніч на 7 серпня місто Кривий Ріг та Дніпропетровщина стали мішенями для атак ворожих безпілотників. У Кривому Розі спостерігаються пожежі та вибухи, викликані діями безпілотників, поки що владні структури надали мало інформації про наслідки цих нападів. Подібні події також трапилися на Дніпропетровщині, де в результаті атаки дронів загорілися численні території. Владні закликали мешканців приховатися та бути обережними у зоні можливих атак.

Читайте також

Реклама