Хто отримав найбільше грантів на сади?
Журналіст
Пащенко Ірина
07.12.2022 - 08:52
3668 переглянули
Згідно зі статистикою, саме Закарпаття отримало найбільшу кількість грантів. Культура, яка в лідерах, яблуня. На неї виділили понад 250 млн гривень. Лохинові також в актуальних, на них виділили 252 млн гривень. На волоські горіхи та фундук виділили 248 млн гривень.
Для інших культур було виділено не так багато. Суниці виділили 24 га, а груші 18,3 га. Винограду дісталося 7,4 га, а для смородини 1 га.
Лідером по грантах є Закарпаття, та від нього не відстають такі області:
-
Київська;
-
Львівська;
-
Чернівецька.
Серед “невдах” виявились Рівненська та Житомирська області.
Читайте також
Путін заявив про відсутність передумов для переговорів з Україною
сьогодні, 08:24
23 переглянули
Росія намагається зірвати вступ України до ЄС через інформаційні атаки
сьогодні, 08:16
26 переглянули
Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ
сьогодні, 08:05
36 переглянули
Трамп порадив Зеленському бути сміливішим із Москвою
сьогодні, 08:01
33 переглянули

