Купити однокімнатну квартиру в Києві

Кожна людина, досягаючи певного віку, мріє мати своє власне житло — зручне та надійне, комфортне та затишне. Не останню роль у придбанні нерухомості відіграє її вартість, що залежить від багатьох критеріїв: кількість кімнат, площа, місце розташування будинку, інфраструктура, транспортна розв’язка, новизна споруди. Не таємниця, що ринок нерухомості в Україні та в Києві зокрема настільки великий, що важко зосередитися й обрати серед такого розмаїття пропозицій. Як твердять ріелтори, найбільшим попитом користуються однокімнатні квартири, які мають відносно невелику житлову площу та вартують дешевше, аніж 2-чи 3-кімнатні.

Можливо, хтось вважає, що купівля однокімнатної квартири в Києві — це невигідно і безперспективно Це хибне твердження. Існує низка переваг при виборі такого типу житла.

Однокімнатні квартири від надійного забудовника компанії «НоваБудова» — це вигідні інвестиції у нерухомість. І першою із переваг задля того, щоб купити однокімнатну квартиру в Києві, є економія коштів як при купівлі, так і в подальшій експлуатації. У будинках комплексу встановлені котли автономного опалення. Це дозволяє господарям власноруч контролювати температурні показники радіатора та визначати тривалість його роботи, заощаджуючи кошти. По-друге, житло завжди можна вигідно продати або здати в оренду. Третій фактор — заощадження коштів при облаштуванні помешкання.

Така інвестиція буде мати цілу низку переваг. Насамперед, ви отримаєте зручну, комфортабельну, простору та сучасну квартиру. Житлові комплекси компанії «НоваБудова» розташовані в передмісті столиці, що передбачає екологічність і мальовничі пейзажі. Тут розвинена інфраструктура: магазини, кафе, аптеки, салони краси, дитячий садок, школа. Зручна транспортна розв’язка дозволить без будь-яких зусиль дістатися до центру столиці. Будинки зводяться за новітніми технологіями, з використанням якісних будівельних матеріалів. Саме це подовжує строк експлуатації будівлі. Забудовник пропонує вигідну послугу для своїх інвесторів — ремонт на замовлення. Таким чином, ви можете скористатися цією послугою, заощадивши свій час, і заселитися в квартиру з готовим сучасним ремонтом.

Звертайтесь у відділи продажу, які знаходяться за адресами: с. Софіївська Борщагівка, вул. Яблунева, 5-А; с. Петропавлівська Борщагівка, вул Соборна, 14-А та 10-А. Завжди раді зустрічі з Вами!

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!