Кур'єрські перевезення: як відправити посилку?

Кур'єрські перевезення: як відправити посилку?

Сьогодні ринок електронної комерції динамічно розвивається, і таким чином все більше людей користується послугами кур'єрських компаній. Це зручне рішення як для одержувача, так і для відправника товару. Кур'єр компанії “Meest” https://ua.meest.com/ забирає посилку безпосередньо у адресата та доставляє її клієнту за вказаною адресою. Багато людей, які починають свої пригоди з електронної комерції, задаються питанням, яку кур’єрську компанію вибрати і що врахувати при її виборі?

Як обрати кур'єрську компанію і як відправити посилки дешевше?

На ринку існує багато конкуруючих кур’єрських компаній, і вибір найкращої пропозиції — завдання не з простих. Однією з найкращих є компанія Meest, яка надає послуги як в Україні, так і поза її межами. Перш ніж вирішити скористатися послугами певного кур'єра, варто проаналізувати кілька важливих аспектів, які можуть допомогти прийняти правильне рішення.

Процедура обробки замовлень та отримання посилок

Вибираючи кур'єрську компанію, не слід керуватися лише найнижчою ціною послуг. Перш за все, потрібно врахувати час виконання замовлення та швидкість доставки. Логістична компанія повинна бути надійною, чесною і швидко здійснювати поставки товарів і доставляти речі вчасно — це, звичайно, означає надійність компанії.

Швидкість і час доставки

Швидкість доставки залежить від кількості офісів та сортувальних складів, що належать кур'єрській компанії. Якщо компанія має відповідну технічну інфраструктуру, це дає хороші шанси на професійну доставку.

Як правило, кур'єрські компанії доставляють посилки у строк 1-2 дні з моменту відправки. Однак на час транспортування впливає багато факторів:

  • місце, куди слід доставити пакунок (якщо клієнт живе посеред лісу та віддаленої місцевості, доставка може зайняти більше часу);
  • період року (наприклад, взимку можуть виникати труднощі з доставкою вантажів та дотриманням термінів);
  • коли відправлено пакунок (наприклад, під час свят, час доставки може бути довшим, ніж зазвичай);
  • конкретні терміни доставки — деякі компанії надають можливість доставки, наприклад, до 9:00, ця послуга додатково оплачується.

Важливою інформацією є вказівка часу доставки вантажів. Потрібно визначити, чи доставляє компанія посилки, наприклад, після 16:00. Це дуже важливо, якщо кур’єр обслуговує приватних осіб, а посилки доставляються безпосередньо до дому. Ці клієнти віддають перевагу пізнішим термінам.

 

Порядок збору посилок

Важливим питанням є те, як виглядає процедура збору посилок кур’єрською компанією. Деякі компанії очікують, що клієнт доставить свої посилки до їх об’єкту, а деякі компанії самостійно збирають посилки у приміщенні компанії. У цьому випадку потрібно визначити, як виглядає процедура замовлення кур’єра. Важливо також, коли кур'єр забере посилки у клієнта, чи будуть вони встановлені фіксованими робочими годинами, наприклад, щодня до 12.00, або кур'єр зможе забрати посилку "на виклик".

 

Спосіб збирання посилок часто залежить від місця розташування компанії чи індивідуального клієнта. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

58