Ламін Ямаль кинув виклик усім суперникам перед плейоф ЧС-2026
Заяви Ямаля про силу збірної Іспанії
Як повідомляє Главком: Ламін Ямаль, вінгер збірної Іспанії та клубу "Барселона", заявив, що жодна збірна не є сильнішою за Іспанію на Чемпіонаті світу 2026 року. Ця заява пролунала після того, як Іспанія перемогла Саудівську Аравію з рахунком 4:0 у другому турі групового етапу. Ямаль, який у свої 18 років вже встиг забити дебютний гол на чемпіонаті світу, підкреслив, що для перемоги необхідно просто вийти на поле і добре зіграти.
«Немає жодної збірної, яка була б набагато слабшою за нас. Треба вийти на поле, добре зіграти й перемогти. Немає жодної збірної, яку неможливо перемогти», - сказав Ямаль.
Наступні матчі та досягнення
Тренер збірної Іспанії, Луїс де ла Фуенте, готує команду до наступного матчу, який відбудеться 2 липня о 22:00 за київським часом в 1/16 фіналу проти Австрії. Ямаль також тріумфував на Євро-2024, де зіграв сім матчів, забив один гол і зробив чотири результативні передачі.
У той же час, Кіліан Мбаппе став лідером за кількістю голів у плейоф чемпіонатів світу, забивши дев'ятий гол у дев'ятому матчі плейоф проти Швеції. Мбаппе вийшов на одноосібне друге місце у списку найкращих бомбардирів в історії чемпіонатів світу з 17 голами, обійшовши Мирослава Клозе. Лідером з 19 голами залишається Ліонель Мессі.
Таким чином, Ямаль, який вперше бере участь у чемпіонаті світу, має всі шанси на успіх, адже його команда демонструє сильну гру, а підтримка молодого таланту лише підсилює впевненість у можливостях Іспанії на турнірі.
«Я запущу бороду та вуса... Носитиму їх три тижні», - додав Ямаль, демонструючи свій оптимізм перед важливими матчами.
Виступ Ямаля на світовій арені відзначається не лише його молодим віком, але й впевненістю, яка, без сумніву, може позитивно вплинути на командний дух Іспанії. Вже попереду на них чекають вирішальні матчі, де кожен гравець, включаючи Ямаля, матиме можливість продемонструвати свої навички та амбіції. Водночас рекорди Мбаппе підкреслюють зростаючу конкуренцію на міжнародній арені, що робить Чемпіонат світу 2026 року ще більш захоплюючим для вболівальників та аналітиків спорту.
Крім впевнених заяв Ламіна Ямаля, його талант і потенціал вже привернули увагу багатьох експертів. Зокрема, Златан Ібрагімович назвав його найкращим футболістом світу, підкресливши значення молодих зірок у сучасному футболі. Це лише додає впевненості Ямалю та його команді перед важливими матчами на чемпіонаті.
Читайте також

