Ларс фон Трієр підтримав росіян та щиро за них хвилюється 

Ларс фон Трієр підтримав росіян
Ларс фон Трієр висловив свою солідарність з російським народом та поділився переживаннями за їхній стан.

Відомий режисер значно обурився останніми новинами. Він вважає, що росіяни заслуговують на мирне життя. Так він прокоментував рішення Данії надати Україні винищувачі F-16. Після цього режисер написав на своїй сторінці "Russian Lives Matter also".

Панові Зеленському, панові Путіну і не в останню чергу пані Фредеріксен (яка наче втратила розум від шаленого кохання, коли позувала у кокпіті однієї з найстрашніших машин-убивць нашого часу і усміхалася від вуха до вуха): «російські життя теж мають значення!». З найкращими побажаннями, Ларс.

Позицію режисеру його прихильники зустріли неоднозначно.

При цьому варто розуміти, що видатний діяч тяжко хворий. Ще у 2022 році йому поставили діагноз хвороба Паркінсона, а до цього майже все життя він бореться з алкоголізмом та ОКР. 

Читайте також

Реклама