Легендарну голівудську кіностудію Metro-Goldwyn-Mayer виставили на продаж

Кінокомпанія MGM Holdings, яка володіє студією Metro-Goldwyn-Mayer, розглядає можливість її продажу.

Першим про це з посиланням на джерела заявило видання The Wall Street Journal, пізніше цю інформацію підтвердило джерело Reuters, пише видання INKORR.com

Джерела обох видань стверджують, що холдинг, зв'язався з інвестиційними компаніями Morgan Stanley і LionTree LLC і почав формальний процес продажу, стверджують джерела обох видань. Ринкова вартість компанії становить 5,5 мільярда доларів.

Відзначається, що MGM вже намагалася продати Metro-Goldwyn-Mayer, але не змогла домовитися про ціну. Так, в 2018 році холдинг вів переговори з компанією Apple.

Основний актив MGM Holdings - франшиза про Джеймса Бонда. У компанії розраховують, що новий шпигунський фільм про агента 007 «Не час помирати» приверне увагу потенційних покупців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кім Кардашьян оголосила, що роздасть своїм підписникам півмільйона доларів

Спочатку планувалося, що "Не час помирати" вийде в прокат 31 березня, але прем'єру фільму перенесли через коронавірус. На даний момент планується, що картина вийде в прокат у квітні 2021 року.

У бібліотеці кінокомпанії понад чотири тисячі фільмів і серіалів, в тому числі кінострічки «Роккі», «Хоббіт», а також серіали «Розповідь служниці» і «Вікінги».

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати:


Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /var/www/ch842a983e/www/inkorr.com/ingots/ingots_code.php on line 102