Лідер українського скелетону Гераскевич розповів про плани на чемпіонат світу
Журналіст
Ганна Ткач
06.03.2025 - 14:20
1202 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Українському скелетоністу Владиславу Гераскевичу готуватися до чемпіонату світу-2025. Змагання розпочнуться 6 березня в американському Лейк-Плесіді. Україна буде представлена двома спортсменами - Гераскевичем і 17-річним Ярославом Лавренюком. Гераскевич висловив задоволення з підготовки і наголосив, що Україна на дуже високому рівні у цьому виді спорту. Він також відзначив історичне значення треку в Лейк-Плесіді, де відбувся його перший старт у Кубку світу. Метою Гераскевича на цьому чемпіонаті є показати максимальний результат і отримати задоволення від гонок. Перші змагання відбудуться 6 березня о 16:00 за київським часом.
Читайте також
Іран залишив зворушливу записку в роздягальні після матчу ЧС-2026
сьогодні, 19:56
9 переглянули
Англія не змогла обіграти Гану на ЧС-2026
сьогодні, 19:44
20 переглянули
Тренер збірної Франції Дешам покинув ЧС-2026 через смерть матері
сьогодні, 18:28
45 переглянули
Олена Зеленська та Говард Баффетт заклали капсулу часу з дітьми
сьогодні, 15:32
66 переглянули

