Литва буде віддавати штрафні гроші українцям
Журналіст
Пащенко Ірина
02.01.2024 - 00:00
2122 переглянули
Мова йде про новий проєкт, за яким уряд Литви буде брати штрафи за порушення санкцій ЄС, а потім ці кошти віддавати на потреби українських громадян. Вони підуть на відновлення України та її економіки.
Відповідний закон уже був прийнятий та буде працювати до 2034 року. Що стосується отриманих коштів, то вони будуть йти винятково на відновлення України та зменшення пошкоджень через агресію Росії.
Читайте також
НБУ оштрафував Укрпошту на 2,5 мільйона та визнав Смілянського непридатним
сьогодні, 11:52
39 переглянули
У Раді готують штрафи до 17 тисяч гривень за перевищення швидкості
сьогодні, 07:44
66 переглянули

