Найкращі цікаві пам'ятки міста Рівне

Найкращі цікаві пам'ятки міста Рівне

Рівно давно перестало бути простим містом, а у світлі останніх подій ще й стало досить безпечним центром. При цьому багато визначних пам'яток Рівного можуть здивувати. Що ще потрібно знати, місто Рівне визначні пам'ятки має різноманітні, а тому вдасться знайти місце на будь-який смак.

Рівне пам'ятки До того ж визначні пам'ятки Рівного підійдуть для молодих та активних туристів, а також для сімейних пар. Адже Рівні пам'ятки враховують інтереси, справді, різних груп. Деякі найкращі, красиві та цікаві місця можна відвідати навіть зараз, поки в країні триває війна. При цьому список таких місць лише зростає.

Рівне цікаві місця: все, що зараз доступне

Почнемо з того, що Рівне в Україні, хоч і не є найпопулярнішим туристичним напрямком, пропонує кілька цікавих місць та пам'яток, які можуть залучити туристів.

Рівне пам'ятки Наприклад:

  1. Лебідка. Це центральний парк Рівного, відомий своїми мальовничими алеями, ставками та фонтанами. Тут можна прогулятися, нагодувати качок і просто насолодитися природою.
  2. Рівненський обласний краєзнавчий музей. Музей пропонує багату колекцію експонатів, які розповідають про історію та культуру регіону. Тут можна дізнатися про давню історію, народні промисли та традиції.
  3. Рівненський зоопарк. Цей зоопарк є одним із найстаріших в Україні та пропонує побачити безліч різних видів тварин. Особливо цікаво для сімей із дітьми.
  4. Тунель кохання. Розташований недалеко від міста Клевані, цей природний феномен приваблює туристів з усього світу. Зелений тунель, створений переплетеними деревами, є популярним місцем для фотографій та романтичних прогулянок.
  5. Успенська церква. Один із найстаріших храмів міста, відомий своєю архітектурою та історичним значенням. Церква вражає своєю красою та атмосферою.
  6. Собор Святого Миколая. Величний православний собор у центрі Рівного, який приваблює своїм архітектурним стилем.
  7. Рівненський музично-драматичний театр. Цей театр пропонує різноманітні спектаклі та концерти, і є важливим культурним центром міста.
  8. Базальтові стовпи. Унікальне природне явище неподалік Рівного. Це місце відоме своїми вражаючими базальтовими утвореннями, що нагадують гігантські стовпи.
  9. Музей бурштину. Експозиція присвячена видобутку та обробці бурштину. Тут можна побачити різноманітні вироби з цього дорогоцінного каменю та дізнатися про історію його використання.

Рівно може запропонувати туристам цікаві природні та культурні пам'ятки, які дозволяють дізнатися більше про регіон та його історію. І що важливо, більшість визначних пам'яток міста ще відкриті, навіть попри війну.

Рівне пам'ятки Рівне — це місто, що динамічно розвивається, з багатою історичною спадщиною. Місто славиться своїми культурними заходами, фестивалями та різноманітними туристичними маршрутами. Природа навколо Рівного також вражає, пропонуючи мальовничі краєвиди та можливості для активного відпочинку. Після початку війни ситуація змінилася, як і по всій країні, але все ще проводяться деякі заходи, які допомагають відволіктись від складної ситуації.

Рівненський краєзнавчий музей

Продовжимо, Рівне — це місто на заході України, адміністративний центр Рівненської області. Місто з багатою історією, красивими природними ландшафтами та унікальними культурними пам'ятками. Саме тому насамперед варто звернути увагу на музеї міста.

Рівне пам'ятки Краєзнавчий музей, заснований у 1906 році, пропонує велику колекцію експонатів, що охоплюють історію, культуру та природу регіону. Чим приваблює туристів, то це можливістю побачити археологічні знахідки, етнографічні експонати, колекції зброї та предмети декоративно-ужиткового мистецтва.

Музей було відкрито на базі колекцій місцевого археолога та колекціонера Василя Брезденя, а згодом його фонди значно поповнилися. Він працює за таким же принципом і досі.

Парк імені Тараса Шевченка

Це є центральний парк міста, названий на честь великого українського поета Тараса Шевченка. Він славиться своїми красивими алеями, скульптурами, фонтанами та затишними місцями для відпочинку.

Рівне пам'ятки Парк був закладений у XIX столітті та є популярним місцем відпочинку для мешканців та гостей міста.

Тунель кохання

Тунель утворився вздовж залізничної гілки, якою потяги возять ліс. Згодом дерева та чагарники сформували цей дивовижний природний феномен.

Рівне пам'ятки Зелений тунель, утворений деревами та чагарниками, що створює унікальний природний аркадний коридор відразу став неймовірно популярним. Цей тунель вважається одним із найромантичніших місць в Україні. Сюди приїжджають пари, щоби загадати бажання.

Костел Святого Антонія

Католицька церква, побудована у готичному стилі.

місто Рівне пам'яткиКостел збудований у XIX столітті, костел став важливим релігійним та культурним центром для католицької громади міста. Він приваблює туристів своєю архітектурною красою та історичною значимістю.

Музей бурштину

Єдиний в Україні музей, присвячений бурштину. У музеї можна побачити різні вироби з бурштину, дізнатися про його походження та методи видобутку.

місто Рівне пам'яткиМузей відкрив свої двері у 2010 році та одразу став популярним серед туристів.

Свято-Воскресенський собор

Один із головних православних храмів міста.

місто Рівне пам'яткиСобор приваблює своїм архітектурним стилем, а також релігійною та історичною значимістю.

Собор був збудований на початку XX століття і з того часу є важливим духовним центром для православних віруючих.

Літературний музей Уласа Самчука

Музей, присвячений життю та творчості відомого українського письменника Уласа Самчука. Тут можна дізнатися про життя письменника, побачити його особисті речі та документи.

Визначні пам'ятки міста Рівне Музей був відкритий у 2007 році і розташовується у будинку, де мешкав Самчук.

Троїцька церква

Православний храм, відомий своєю історичною та архітектурною цінністю. Церква приваблює своєю красою та атмосферою умиротворення. Вона збудована наприкінці XIX століття, вона служила духовним центром для багатьох поколінь рівнян.

Ботанічний сад

Сад, створений для наукових досліджень та освітніх цілей. У саду можна побачити рідкісні рослини та насолодитися прогулянками доглянутими алеями.

Кілька слів про його історію: ботанічний сад був заснований в середині XX століття і з того часу є важливим науковим та культурним об'єктом.

Площа Незалежності

Центральна площа міста, місце проведення громадських заходів та свят. Вона була перейменована на честь незалежності України у 1991 році і з того часу стала символом свободи та національної єдності. Тут знаходяться пам'ятники, фонтани та скульптури, а також відбуваються різноманітні культурні та розважальні заходи. Принаймні так було до початку війни. Зараз кількість заходів, що цілком логічно, зменшилася. Багато туристів і гостей міста, як і місцеві, приїжджають на площу, але все рідше проводяться ті самі заходи. В іншому це гарне та просторе місце, де можна прогулятися разом із дітьми.

Читайте також: