Найкращі пляжі в Аліканті з фото

Найкращі пляжі в Аліканті з фото

Аліканте, розташований на узбережжі Коста-Бланку в Іспанії, приваблює туристів безліччю своїх особливостей та привабливих місць. Наприклад, як пляжі Аліканте, які красиві та неймовірно мальовничі, а ще безкоштовні та найкращі у всій країні.

Також пляжі Аліканте приваблюють тисячі туристів щороку. Це досить популярне туристичне місце. Також найкращі пляжі Аліканте підійдуть для різного виду відпочинку. Достатньо подивитися на фото, щоб побачити, наскільки найкращі пляжі в Аліканті красиві та унікальні.

Кращий пляж Аліканте: поговоримо трохи про Аліканте

Якщо подивитися пляжі Аліканте фото (найактуальніші фото), то можна помітити саме пляжі з білим піском.

пляжі Аліканте

Але для початку варто поговорити про Аліканте. Регіон славиться чистими і доглянутими пляжами з золотистим піском і кришталево чистою водою. Популярні пляжі, як Сан-Хуан та Постігет, пропонують широкий вибір водних розваг та зручності для відпочинку.

Є ще одна популярна пам'ятка. Йдеться про замок Санта-Барбара. Розташований на вершині гори Бенакантиль, цей замок XII століття є однією з головних визначних пам'яток Аліканте. З вершини замку відкривається захоплюючий краєвид на місто та узбережжя, а також представлена ​​багата історія регіону.

Туристам потрібно подивитися в Аліканті і на старе місто (El Barrio). Чарівне старе місто Аліканте приваблює туристів своїми вузькими вуличками, білими будинками та яскравими квітами. Тут можна знайти безліч кафе, ресторанів та барів, а також історичних будівель та площ.

пляжі Аліканте

Еспланада Іспанії (Explanada de España) — ця знаменита набережна, викладена мозаїкою з понад 6 мільйонів каменів, є популярним місцем для прогулянок. Вона оточена пальмами та пропонує безліч кафе та магазинів, де можна насолодитися місцевими делікатесами та сувенірами.

Туристам, крім пляжів, сподобається і археологічний музей (MARQ). Музей археології Аліканте (MARQ) пропонує інтерактивні експозиції та артефакти, що розповідають про історію регіону від доісторичних часів до середньовіччя. Це цікаве місце для тих, хто хоче глибше зрозуміти культурну спадщину Аліканте.

Чим ще славиться регіон:

 1. Аліканте славиться своїми яскравими святами та фестивалями, такими як Хогерас де Сан-Хуан (Hogueras de San Juan) у червні, коли по всьому місту запалюються багаття, проходять паради та феєрверки. Ці заходи приваблюють тисячі туристів із усього світу.

 2. Аліканте насолоджується м'яким середземноморським кліматом з більш ніж 300 сонячними днями на рік. Це робить його ідеальним місцем для відпочинку на пляжі та активного відпочинку на свіжому повітрі у будь-яку пору року.

 3. Місцева кухня Аліканте пропонує різноманітні страви, включаючи свіжі морепродукти, паелью та тапас. Місто повне ресторанів та кафе, де можна скуштувати традиційні іспанські страви та насолодитися вином з місцевих виноделен.

 4. Аліканте пропонує чудові можливості для шопінгу з численними торговими центрами, бутіками та ринками. Центральні вулиці, такі як Авеніда Маїсоннаве, славляться своїми модними магазинами та міжнародними брендами.

 5. Околиці Аліканте пропонують багато можливостей для активного відпочинку, таких як піші прогулянки, велосипедні маршрути та водні види спорту. Природні парки, такі як парк Монтагрос та лагуни Торревьеха, пропонують мальовничі пейзажі та багату флору та фауну.

Аліканте пляжі

В цілому, Аліканте — це місто, яке поєднує в собі багату історію, прекрасні природні пейзажі, культурні заходи та сучасні зручності, що робить його ідеальним місцем для різноманітного та цікавого відпочинку. Але головною його визначною пам'яткою, звичайно, залишаються пляжі.

Пляж Сан-Хуан (Playa de San Juan)

Пляж Сан-Хуан знаходиться за кілька кілометрів на північний схід від центру Аліканте. Це піщаний берег завдовжки близько 7 кілометрів та широкий пляж із м'яким золотим піском. Є в цьому районі прогулянкові набережні з кафе, ресторанами та барами, а також спортивні майданчики для волейболу, футболу та інших активних ігор.

Аліканте пляжі

Пляж Сан-Хуан популярний серед сімей та молоді завдяки своєму просторому березі, різноманітним активностям та зручностям.

Пляж Постігет (Playa del Postiguet)

Пляж Постігет розташований у самому центрі Аліканте, біля підніжжя замку Санта-Барбара.

Інфраструктура пляжу:

 1. Піщаний берег завдовжки близько 900 метрів.

 2. Золотий пісок і кришталево чиста вода.

 3. Прогулянкові набережні з кафе, ресторанами та барами.

 4. Нічні клуби та дискотеки поблизу пляжу.

 5. Послуги: прокат шезлонгів та парасольок, душові, туалети та роздягальні, станції рятувальників та пункти першої допомоги.

Пляж Постігет популярний серед туристів та місцевих жителів завдяки своєму центральному розташуванню та близькості до історичних пам'яток.

Пляж Альбуферета (Playa de la Albufereta)

Пляж Альбуферета знаходиться на північний захід від центру Аліканте. Інфраструктура пляжу:

 1. Невеликий піщаний берег завдовжки близько 500 метрів.

 2. Золотий пісок і спокійна вода.

 3. Прогулянкові набережні з кафе та барів.

Пляж Альбуферета приваблює тих, хто шукає спокійне місце для відпочинку далеко від галасливого центру.

Пляж Альмадраба (Playa de la Almadraba)

найкращі пляжі в Аліканте

Пляж Альмадраба розташований на північний схід від центру Аліканте, між пляжами Альбуферета та Сан-Хуан. Інфраструктура пляжу:

 1. Невеликий піщаний та гальковий берег.

 2. Спокійна та чиста вода, що підходить для купання.

 3. Прогулянкові набережні з ресторанами та барами.

Пляж Альмадраба популярний серед сімей і тих, хто віддає перевагу менш багатолюдним місцям для відпочинку.

Пляж Кантабрія (Playa de la Cantabria)

Пляж Кантабрія знаходиться у південній частині Аліканте. Інфраструктура пляжу:

 1. Піщаний берег.

 2. Широкий пляж із золотавим піском.

 3. Прогулянкові набережні з кафе та ресторанами.

 4. Спортивний майданчик для активних ігор.

Пляж Кантабрія популярний серед місцевих жителів завдяки своєму спокійному розташуванню та зручностям для сімейного відпочинку.

Читайте також: