Найкращі пляжі в Антібах з фото

Найкращі пляжі в Антібах з фото

Якщо розглядати пляжі Антиби для свого відпочинку, то варто звернути увагу відразу на кілька факторів. Не просто шукати кращі або красиві (по фото) пляжі, а й ті, які мають гарну інфраструктуру або близькість інших визначних пам'яток.

В цілому, Антіб пляж для відпочинку варто враховувати і переваги всіх членів сім'ї. Адже дітям точно не сподобається надто активні види спорту, а під молодим людям підійдуть такі найкращі пляжі Антіба.

Вибираємо пляж Антіб для себе

Підбираючи під себе пляж в Антібах, слід врахувати мальовничі краєвиди, різноманітні зручності та історичні пам'ятки. Такі пляжі Антіба досить різноманітні.

пляжі Антіб

Загалом пляжі цього регіону мають свої переваги:

  1. Прекрасні піщані пляжі. Антиби відомі своїми чистими та доглянутими піщаними пляжами, які ідеально підходять для купання та засмаги. Пляжі, як Пляж де ла Гаруп (Plage de la Garoupe) та Пляж Жуан-ле-Пен (Plage de Juan-les-Pins), приваблюють туристів своїми піщаними пляжами.

  2. Багата інфраструктура. Пляжі Антіб обладнані всім необхідним для комфортного відпочинку: лежаками, парасольками, душовими, туалетами та численними кафе та ресторанами. На багатьох пляжах можна зайнятися водними видами спорту, такими як віндсерфінг, каякінг та парасейлінг.

  3. Історичні та культурні пам'ятки. Антиби пропонують не лише пляжний відпочинок, а й багату культурну програму. Неподалік пляжів знаходяться музеї та історичні місця, такі як Музей Пікассо, розташований у замку Грімальді. Туристи можуть поєднувати пляжний відпочинок із відвідуванням культурних пам'яток. Загалом таких цікавих місць досить багато.

  4. Сімейний відпочинок. Пляжі Антіб, як Пляж Салі (Plage de la Salis), ідеально підходять для сімейного відпочинку завдяки своїй безпеці та зручностям для дітей. У цілому нині цей регіон ідеальний відпочинку з дітьми.

  5. Мальовничі краєвиди та заходи сонця. Багато пляжів Антіб, особливо Кап д'Антіб (Cap d'Antibes), пропонують чудові краєвиди на Середземне море та навколишні пейзажі. Заходи тут особливо гарні. Заради них багато хто й відвідує регіон.

  6. Активний відпочинок. Антиби також відомі своїми можливостями активного відпочинку. Уздовж узбережжя прокладено велосипедні та пішохідні маршрути, а також пропонуються різноманітні водні розваги.

пляжі Антіб

Якщо говорити про найпопулярніші варіанти, варто розглянути такі пляжі:

  1. Пляж де ла Гаруп (Plage de la Garoupe). Мальовничий пляж з м'яким піском і чистою водою. Ідеальний для плавання та засмаги. Уздовж пляжу розташовані ресторани та бари.

  2. Пляж Жуан-ле-Пен (Plage de Juan-les-Pins). Відомий своїм активним нічним життям та безліччю заходів. Підходить для молодих людей та любителів вечірок.

  3. Пляж Салі (Plage de la Salis). Спокійний пляж, що ідеально підходить для сімейного відпочинку. Має зручності для дітей та безпечне мілководдя.

В цілому, Антіби, чарівне прибережне місто на Лазурному березі, славиться своїми чудовими пляжами.

Plage de la Gravette

Пляж де ла Граветт знаходиться біля підніжжя старих міських стін Антіб. Цей піщаний пляж оточений кам'яною дамбою і пропонує чудові краєвиди на знакову скульптуру "Nomade". Види з пляжу відкриваються унікальні та неймовірно красиві.

Антіби пляжі

Пляж легко доступний з центру міста і поблизу паркування, що зручно для місцевих жителів і численних туристів.

Plage de la Salis

Пляж де ла Салі славиться своїми чистими білими пісками та мілководними бірюзовими водами. Розташований поряд з Антибським вітрильним клубом, цей пляж ідеально підходить для плавання та снорклінгу. Саме цей пляж обирають для активного відпочинку.

Поруч знаходяться ресторани та численні кафе. Усі вони відкрито більшу частину доби.

Plage de la Garoupe

Plage de la Garoupe, розташований у маленькій бухті на Кап д'Антиб, відомий своїми м'якими білими пісками та кришталево чистими водами. З пляжу відкриваються неймовірні краєвиди.

Цей пляж має історичне значення, оскільки тут часто були знамениті художники та письменники. Загалом поряд є й численні пам'ятки.

Антіби пляжі

Сьогодні частина пляжу залишається приватною у літній сезон, але він все одно пропонує гарну обстановку для відпочиваючих.

Plage des Ondes

Цей невеликий пляж на Кап д'Антиб відомий своїм дрібним піском, чистою водою та мальовничою вежею, збудованою у 1960-х роках. Види пляжу унікальні.

Це відмінне місце для снорклінгу завдяки пологому схилу та різноманітності риби. У теплий сезон на цьому пляжі неймовірна кількість туристів, що робить пляж і неймовірно галасливим.

Bay of Billionaires (Baie des Milliardaires)

Бухта мільярдерів, доступна стежкою Le Sentier du Littoral, пропонує відокремлену і спокійну обстановку, оточену пишною рослинністю і вапняковими скелями. Через такий ландшафт на пляжі часто буває вітряна погода.

найкращі пляжі антіби

Цей гальковий та кам'янистий пляж ідеально підходить для пікніків та снорклінгу. Він ізольований і не має зручностей, що забезпечує спокійний відпочинок далеко від натовпу. Його дуже люблять місцеві мешканці.

Plage Ponteil

Plage Ponteil — красивий піщаний пляж з чудовими видами на місто та Альпи. Пляж майже повністю громадський, з одним пляжним клубом та центром вітрильного спорту та водних видів спорту. Ціни на пляжі досить демократичні.

Влітку тут може бути багатолюдно, тому пляж не дуже люблять місцеві жителі. Вони воліють відвідувати пляж поза сезоном, коли холодніша погода. Загалом на пляжі досить багато зон відпочинку та розваг.

Plage de la Gallice

Plage de la Gallice, розташований недалеко від Жуан-ле-Пен, є прихованою перлиною поряд із портом. Цей піщаний пляж довжиною менше ніж 100 метрів, але добре захищений від вітрів.

Він популярний серед місцевих жителів та має безліч зон відпочинку та розваг. Пляж популярний для відпочинку з дітьми та для першого побачення. Саме за це його люблять туристи. Також на пляжі є кілька закладів, де можна скуштувати традиційні страви.

Читайте також: