Найкращі пляжі в Чорногорії з фото

Найкращі пляжі в Чорногорії з фото

Чорногорія щороку приваблює тисячі туристів не лише гарними курортами, а й досить лояльними цінами. До того ж найкращі пляжі Чорногорії для відпочинку з дітьми славляться і безпекою, що важливо у нинішніх реаліях.

Щоб вибрати найкращий пляж у Чорногорії, потрібно підібрати відповідний курорт за ціною, якістю обслуговування та розвагами. Адже найкращий пляж Чорногорії, справді складно вибрати через різноманітність. Практично всі сучасні пляжі там гарні, найкращі у ціновому сегменті та мальовничі (як дикі, так і галькові). Достатньо переглянути фото “піщані пляжі в Чорногорії”, щоб у цьому переконатися. Що не важливо, є і нудистські пляжі в Чорногорії, які більше підходять для сучасних туристів і місцевих жителів.

Найкращі пляжі в Чорногорії

найкращі пляжі Чорногорії для відпочинку з дітьми

Почнемо з того, що пляжі Чорногорії користуються популярністю завдяки своїй красі, різноманітності та зручному розташуванню. І на це є кілька вагомих причин:

 1. Красиві пейзажі. Чорногорія має різноманітний краєвид — від піщаних пляжів до кам'янистих стрімчаків та гірських озер, що робить її привабливою для любителів природи.

 2. Чисте море. Води Адріатики у цьому регіоні зазвичай чисті та прозорі, що особливо цінують любителі плавання та дайвінгу.

 3. Історичні пам'ятки. Багато пляжів розташовані недалеко від історичних міст та стародавніх культурних пам'яток, що додає інтересу до поїздки.

 4. Розваги та активний відпочинок. На пляжах Чорногорії можна займатися різними видами активного відпочинку, включаючи віндсерфінг, парасейлінг та інші водні види спорту.

 5. Культурні заходи. Влітку на багатьох пляжах організовуються музичні та культурні заходи, які приваблюють туристів із різних країн.

Ці фактори у поєднанні роблять пляжі Чорногорії привабливими для відпочинку та розваг.

найкращі пляжі Чорногорії для відпочинку з дітьми

Найпопулярніші пляжі Чорногорії:

 1. Пляж Могрен (Budva). Могрен складається з двох пляжів, з'єднаних дерев'яним мостом та тунелем. Ці пляжі розташовані поруч із Старим містом Будви, пропонуючи кришталево чисту воду і чудові краєвиди на скелясті червоні скелі. Могрен також відомий своїм яскравим нічним життям, з безліччю барів та пляжних вечірок.

 2. Довгий пляж (Ulcinj). Довгий пляж, або Велика Плажа, тягнеться на 13 кілометрів і відомий своїм дрібним піском, багатим на мінерали. Цей пляж ідеально підходить для кайтсерфінгу завдяки постійним літнім вітрам. На пляжі можна орендувати лежаки, відвідати пляжні бари та ресторани.

 3. Пляж Лучіце (Petrovac). Лучице — невеликий пляж довжиною всього 220 метрів, розташований у мальовничій бухті поряд із містом Петровац. Пляж славиться своїм різноманітним піском та близькістю до соснового лісу, де можна знайти тінь у спекотний день. На пляжі також є кілька барів та ресторанів, які пропонують блюда місцевої кухні.

 4. Пляж Буляриця (Petrovac). Буляриця — довгий вузький пляж, менш переповнений туристами, ніж інші популярні пляжі. Тут чиста та спокійна вода, що робить його ідеальним для сімей з дітьми. Пляж обладнаний лежаками та має кілька пляжних барів та ресторанів.

 5. Пляж Світлана Стефан. Світло Стефан — один з найвідоміших пляжів Чорногорії, розташований поряд з однойменним островом-курортом. Пляж пропонує чудові краєвиди та висококласні зручності, залучаючи туристів з усього світу.

 6. Пляж Яз (Budva). Яз — один із найдовших пляжів Чорногорії, який займає понад 1,2 км. Цей гальковий пляж розділений на дві частини, одна з яких призначена для нудистів. У цьому й особливість цього району. Пляж Яз також є популярним місцем для проведення музичних фестивалів, які проводяться з усім розмахом і зазвичай спокушають молодих та вільних туристів.

Ці пляжі показують різноманітність та красу узбережжя Чорногорії, пропонуючи кожному туристові щось особливе.

Пляж Могрен (Будва)

Могрен — один із найвідоміших пляжів у Чорногорії. Він розділений на 2 рівноцінні частини, що є досить зручним для туристів. Між ними є лише один пішохідний міст.

Довгий пляж (Улцінь)

Ще один пляж, який сподобається туристам. Його довжина від 13 км, що досить багато для такої зони відпочинку. Крім краси, цей регіон відомий своїм дрібним, лікувальним піском, багатим на мінерали. Також на цій території можна знайти багато спа та інших зон, де можна оздоровитись.

найкращі пляжі Чорногорії

Цей пляж ідеально підходить для кайтсерфінгу та інших водних видів спорту завдяки постійним літнім вітрам. На пляжі можна знайти безліч барів, ресторанів та місць для відпочинку, що характерно для зон відпочинку Чорногорії.

Пляж Лучице (Петровац)

Це пляж Лучице відрізняється від собі подібних через близькість бухти. Район дуже мальовничий та часто приваблює туристів, які хочуть створити свій контент. Поруч також розташований ліс, що є ще однією особливістю пляжу. Загалом, ландшафт вздовж пляжу є унікальним.

Пляж Буляриця (Петровац)

найкращі пляжі Чорногорії

Буляриця — довгий вузький пляж, менш переповнений туристами, ніж інші популярні пляжі. Тут чиста та спокійна вода, що робить його ідеальним для сімей з дітьми. Традиційно, особливо влітку, на пляжі працюють цілодобові бари та ресторани. Тобто вдень місце підходить для відпочинку з дітьми, а ввечері для веселого та активного відпочинку.

Пляж Світлана Стефан

Свєті Стефан — один з найвідоміших пляжів Чорногорії, розташований поряд з однойменним островом-курортом. Пляж пропонує чудові краєвиди та висококласні зручності. Він унікальний і за своїм зовнішнім виглядом, і розвагами, які можна знайти на цій території.

Пляж Яз (Будва)

найкращі пляжі в Чорногорії

Яз — один з найдовших пляжів Чорногорії, що тягнеться на 1,2 км. Цей гальковий пляж поділено на дві частини, одна з яких призначена для нудистів.

Пляж Плаві Хорізонті (Тіват)

Пляж Плаві Хорізонті розташований у красивій бухті та оточений сосновими лісами. Цей пляж ідеально підходить для сімейного відпочинку завдяки його м'якому піску та плавному входу у воду. На пляжі є багато зручностей, серед яких ресторани та водні види спорту.

Пляж Котор (Котор)

Хоча затока Котор не славиться своїми пляжами, тут все ж таки можна знайти кілька місць для купання. Один із них — невеликий гравійний пляж поблизу Старого міста Котор. Пляж пропонує чудові краєвиди на старовинні будівлі та гори, що оточують затоку.

Пляж Бечічі (Будва)

Бечичі — один з найдовших піщаних пляжів Чорногорії, що тягнеться на кілька кілометрів. Пляж обладнаний всіма необхідними зручностями та ідеально підходить для сімейного відпочинку. Тут також можна займатися різними водними видами спорту.

Читайте також: