Найпопулярніше зараз

Лютий 2026: Сили оборони відновили більше території, ніж втратили

Сили оборони переодоліли втрати території у Лютому 2026
У лютому 2026 року українські війська успішно провели контрнаступ, повернувши значні землі, які були втрачені раніше. Фото: Главком

Відновлення контролю над територією

Як повідомляє Главком: За підсумками лютого 2026 року Сили оборони України відновили контроль над більшою територією, ніж захопив противник. Як повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, втрати російських військ за зиму становлять близько 93 тисяч осіб, убитими та пораненими. Українські війська продовжують активні дії на Олександрівському та Гуляйпільському напрямках.

"У лютому 2026 року, вперше з часу Курської наступальної операції, Сили оборони України відновили контроль над більшою територією, аніж зміг захопити противник." Олександр Сирський

Це свідчить про поступальний розвиток українських військових дій та ефективність оборони. Зокрема, українські війська посилюють контроль над Куп'янськом, продовжуючи стримувати ворога в районі Покровсько-Мирноградської агломерації. Як підкреслив Сирський, "всупереч багаторазовим реляціям російського керівництва, лише посилюємо контроль над Куп'янськом і скорочуємо в місті поголів'я ворожих диверсантів".

Ці дії свідчать про зусилля українських сил у забезпеченні стабільності в регіоні та утриманні позицій перед обличчям агресії.

Стратегічний прогрес України

Відновлення контролю над територією та значні втрати російських військ підкреслюють стратегічний прогрес України в конфлікті. Ці події можуть вплинути на подальший розвиток військових дій, а також на дипломатичні зусилля щодо мирного врегулювання. Збереження стабільності в регіоні та контроль над ключовими населеними пунктами, такими як Куп'янськ, свідчить про готовність українських сил до протистояння викликам, що виникають у війні.

Читайте також

Реклама