Пришвидшена розбудова зв'язку: як в Україні встановлюють 100 нових станцій
Журналіст
Ганна Ткач
21.11.2025 - 10:25
413 переглянули
Як повідомляє Мінцифра: Уряд України вирішив покращити доступ до мобільного зв'язку, встановивши новий, прискорений механізм для розміщення базових станцій. Тепер оператори зможуть отримувати дозволи на це всього за 25 днів, що набагато швидше, ніж раніше.
У Сумській області вже побудували майже 100 таких базових станцій за новою спрощеною процедурою, що дозволяє кожному мешканцю регіону користуватися зв'язком без проблем.
Уряд України прискорює процес встановлення базових станцій для покращення доступу до мобільного зв'язку на всій території країни. Сумська область вже скористалася новою можливістю та встановила понад 100 станцій, що полегшує життя місцевим жителям.
Читайте також
У США побудують атомну станцію на малих модульних реакторах
вчора, 15:36
104 переглянули
У США будують атомну станцію з малими реакторами на 600 МВт
вчора, 14:40
88 переглянули
Енді Бернем оголосив про намір стати прем'єром Британії
вчора, 04:52
90 переглянули
Королівський пінгвін вперше завітав на станцію Вернадського в Антарктиді
22.06.2026 - 03:16
120 переглянули
Сонячна станція на 100 кВт запрацювала на даху коледжу в Житомирі
20.06.2026 - 13:12
159 переглянули

