НБУ та ЄБРР обговорили нову програму з МВФ та приватизацію банків
Журналіст
Ганна Ткач
21.11.2025 - 10:07
386 переглянули
Як повідомляє НБУ: У Вашингтоні відбулася зустріч Національного банку України з представниками European Bank for Reconstruction and Development (EBRD). Настрій на зустрічі був позитивний, і обговорили багато важливих тем, від макроекономічної ситуації до приватизації державних банків. Головне - українська банківська система попри виклики підтримує стабільність. Це дуже важливо в умовах повномасштабної війни.
Розмови з EBRD також стосувалися продовження підтримки розвитку ринків капіталу та законодавчого регулювання у цьому секторі. Ще однією ключовою темою була приватизація державних банків та реформи у корпоративному управлінні. Здається, наші банкіри мають що обговорювати з європейськими колегами.
Читайте також
Мінекономіки вдосконалює правила використання лісових земель
сьогодні, 05:28
65 переглянули
Фонд гарантування продає активи п’яти банків на 900 мільйонів
сьогодні, 05:00
69 переглянули
НБУ вимагає звільнити гендиректора Укрпошти Смілянського
сьогодні, 01:48
95 переглянули

