Мама Кузьми Скрябіна звернулася до Володимира Зеленського через крадіжку спадщини її сина

Мати покійного співака Андрія Кузьменка (Кузьми «Скрябіна») поскаржилася на розкрадання авторських прав її сина. Про це розповіли на фан-сторінці виконавця у «Фейсбук».

«Змушена звернутися до вас, щоб розповісти, як ганьблять і розкрадають авторські права Кузьми після його смерті», - почала вона, додавши, що звертається до президента України Володимира Зеленського, пише INKORR.com

«Прошу вас допомогти у боротьбі за чесні права…Звертаюся до товариства з обмеженої відповідальністю «Мун Рекордс», власником якого є Андрій Пасічник. Напередодні Дня народження Кузьми він вчиняє варварські дії по відношенню до прав Андрія. На ютуб-канал, який був створений за життя Андрія, «Мун Рекордс» надіслав 38 скарг про порушення авторських прав… На кліпи, які були розміщені самим Андрієм», - розповідає жінка.

Вона також обвинуватила Пасічника у приховуванні справжніх сум нарахувань гонорарів і відрахувань за авторські права Кузьми. Мати Кузьменка також стверджує, що Пасічник незаконно пред’являє права на авторство пісень гурту «Скрябін», заручившись підтримкою решти учасників колективу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Шакіра може сісти у в'язницю за несплату податків

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

141