Мама Насті Каменських пояснила, чому донька різко набрала вагу
У "золоті" роки групи "Потап і Настя" Настя Каменських помітно погладшала. За словами мами знаменитості, Лідії, зайва вага у неї з'явилася через ненормований графік і нерегулярне харчування.
Весь час на цих гастролях, замість того, щоб поїсти - хватала фастфуд, нервові моменти були. Так і накопичилося, був трохи перебір - сказала Лідія.
Також мама зірки додала, що артистка дуже переживала через свою вагу та довго відкладала схуднення.
Лідія гарно пам’ятає день, коли її донька взяла себе в руки та сумлінно зайнялася собою. З того часу спорт та здорова їжа є невід'ємною частиною життя Насті.
Ні для кого не є секретом, що зараз вона стала головним секс-символом українського шоу-бізнесу.
Мені приємно, що її бажають мільйони чоловіків. Донька у мене гарна, зіркова - зізналася Лідія Каменських.
Читайте також

