Марсіанські мікроби вбивають клімат Землі?
Журналіст
Пащенко Ірина
14.10.2022 - 11:59
1675 переглянули
Згідно з останніми дослідженнями з використанням системи точного моделювання, було виявлено, що саме старовинні мікроби створили найгірші умови на планеті Земля. Зміни клімату, такі стрімкі та глобальні, також з цим пов’язані. Мікроби спочатку перебували на поверхні Марсу, потім Землі.
Прості мікроорганізми живляться киснем, та створюють додатковий вуглекислий газ. З однієї сторони вони дозволили створити на планеті складні форми життя, але саме вони й створили умови при яких планета менше захищена від погіршення клімату.
За думкою вчених, деякі із мікроорганізмів досі живуть на Землі десь у корі.
Читайте також
Трагічний день для футболу: рак у президента Севільї та смерть тренера Бреста
сьогодні, 10:04
33 переглянули
28-річний ЛОР врятував лікарню від закриття на Тернопільщині
сьогодні, 07:00
90 переглянули
Магнітні бурі 27-28 червня: прогноз та рекомендації
вчора, 20:40
84 переглянули
Бойові медики ЗСУ зможуть вступити до вишів без НМТ з 1 липня
вчора, 16:57
89 переглянули
Хірургу київської лікарні оголосили підозру через смерть військового
вчора, 16:28
111 переглянули
Відомий телеведучий зізнався, що має невиліковне вітіліго
вчора, 09:24
94 переглянули

