Масштабна повітряна тривога через ракетну небезпеку тривала майже пів години
Журналіст
Ганна Ткач
24.02.2025 - 13:02
864 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Карта повітряних тривог зараз має такий вигляд:
Станом на 11:09 по всій території України була оголошена повітряна тривога. Як повідомляли моніторингові пабліки, тривога пов'язана з ракетною небезпекою через зліт МіГ-31К. Об 11:32 тривогу було скасовано.
24 лютого 2025 року - третя річниця повномасштабного вторгнення Росії в Україну
Цей день назавжди закарбувався в пам'яті українців як найстрашніший ранок, коли життя поділилося на 'до' і 'після'. Близько 04:00 ранку вибухи розірвали тишу міст, ракети вдарили по аеропортах, військових частинах і мирних кварталах.
Раніше повідомлялося, що напередодні третьої річниці повномасштабного вторгнення в Україну російські пропагандисти отримали вказівку просувати 'переможні' наративи. Як зауважують у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, ворог робить це для розпалювання зневіри серед українців, дестабілізації ситуації всередині країни та дискредитації України серед держав-партнерів.
Читайте також
Ракетний удар по складу АТБ у Дніпрі: шестеро постраждалих
сьогодні, 10:24
152 переглянули
Україна випробувала нову балістичну ракету FP-7 для перехоплення ворожих цілей
сьогодні, 08:32
132 переглянули
Українська компанія Fire Point випробувала ракету для перехоплювача FREYJA
сьогодні, 08:28
136 переглянули
У Києві знайшли вцілілу бойову частину ракети Х-101 після атаки РФ
сьогодні, 04:08
229 переглянули
Рахманін оцінив ймовірність наступу з Білорусі
сьогодні, 01:24
153 переглянули

