Матч Шотландії та Угорщини на Євро-2024 було призупинено через травму футболіста

Травма під час матчу Євро-2024

Сьогодні, 23 червня, у німецькому Штутгарті відбувся матч третього туру групи A Євро-2024 між збірними Шотландії та Угорщини. Однак гра була перервана через серйозну травму гравця.

На 67-й хвилині матчу форвард угорської збірної Барнабаш Варга отримав травму, яка вимагала негайного медичного втручання. Гра була призупинена, і на поле вивели стюардів, які прикрили гравця завісами. Медичний персонал витратив багато часу на надання допомоги футболісту. Варга був виведений з поля на ношах під спеціальною ширмою.

Відновлення матчу

Після 10-хвилинної перерви гра була відновлена. Нагадаємо, що збірна Бельгії раніше здобула першу перемогу на Євро-2024, перемігши команду Румунії з рахунком 2:0. Після двох турів у всіх чотирьох збірних групи A українська збірна набрала по три очки. Зараз вона займає останнє місце в групі через від’ємну різницю м'ячів (-2).