Мережа російських Telegram-ботів залишає коментарі за допомогою штучного інтелекту
Журналіст
Ганна Ткач
22.07.2025 - 00:30
884 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Мережа ботів завдала справжнього удару через Telegram, залишаючи безліч коментарів на каналах окупованих територій. Основна мета – створення видимості підтримки Росії шляхом критики Зеленського та просування позитивної пропаганди.
Боти, що керувались штучним інтелектом, обговорювали наративи та реагували на контекст. Росіянам важливо нормалізувати окупацію та створити ілюзію широкої підтримки цих дій, контролюючи інфополе.
- Негативна пропаганда України та Зеленського
- Позитивна урядова пропаганда Росії
- Нейтральні повідомлення про війну та мирне співіснування
Така стратегія глибоко вплетена в загальний план домінування Росії в інформаційному просторі, який слугує для впливу на громадську думку та створення певних уявлень у свідомості громадян.
Читайте також
Чубаров закликав росіян негайно покинути окупований Крим
сьогодні, 19:52
15 переглянули
США та Іран домовилися про дорожню карту угоди за 60 днів
сьогодні, 19:44
16 переглянули
Українські актори отримують ще менші гонорари після вторгнення
сьогодні, 19:24
24 переглянули
На кіностудії Довженка паркан, обмотаний навколо дерева вибухом, став експонатом
сьогодні, 19:16
28 переглянули
82-річний пенсіонер відкрив вогонь по жандармах через "усунення" Макрона
сьогодні, 18:48
48 переглянули
Україна нищить логістику РФ в Криму після ударів по порту Кавказ
сьогодні, 18:44
44 переглянули

