Microsoft випадково розкрила терміни виходу нової Windows

Компанія Microsoft почне активно допрацьовувати наступне велике оновлення своєї операційної системи Windows 10 21H1 в лютому цього року, коли тестувальники в Release Preview Ring почнуть оцінювати попередні збірки (19043 або новіші) в рамках інсайдерської програми.

Про це стало відомо з опису коду в проекті Chromium, пише INKORR.com

«Версія Windows, реліз якої відбудеться в червні 2021 року, має новий API, який допоможе блокувати експлойт KTM. Перевірено на внутрішній збірці ОС — експлойт KTM більше не працює», — сказано в документі підтримки Microsoft.

Якщо ви стежили за циклом випуску оновлень Windows, ви могли помітити, що перше велике оновлення року виходить в травні. В кінці весни, наприклад, виходили версії Windows 10 1903 (May 2019 Update) і 2004 (May 2020 Update).

Зауважимо, апдейт не принесе нових функцій. Замість цього він буде зосереджено на виправленні відомих помилок і підвищення стабільності роботи операційної системи. Зокрема він принесе вбудований захист від вразливостей, пов’язаних з диспетчером транзакцій ядра Kernel Transaction Manager (KTM).

Джерело зазначає, що анонс Windows 10 21H1 все ж може відбутися в травні цього року, але широке розповсюдження він отримає тільки в червні.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: