Найпопулярніше зараз

Мінекономіки та банки продовольства об’єднуються: їжа замість сміття для потребуючих

Логотип Мінекономіки та банки продовольства об’єднуються
Спільними зусиллями Мінекономіки і банків продуктів, йдеться про перетворення відходів на благодійність для тих, хто цього потребує. Фото: Мін. Економіки

Меморандум про співпрацю

Як повідомляє Мін. Економіки: Мінекономіки України та Українська Федерація Банків Продовольства підписали Меморандум про співпрацю, спрямований на розвиток систем банків продовольства в Україні. Метою цього документу є механізм передачі придатних до споживання продуктів людям, які потребують допомоги, замість їх утилізації.

Згідно з планами, сторони працюватимуть над законодавчими змінами для підтримки цієї ініціативи. Крім того, буде впроваджено підходи, що діють у країнах Європейського Союзу. Меморандум підписали заступник міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Тарас Висоцький та голова правління Української Федерації Банків Продовольства Дмитро Шкрабатовський.

Придатні до споживання продукти мають не знищуватися, а доходити до тих, хто потребує підтримки. Так працює сучасна продовольча безпека: коли держава, бізнес і громадський сектор разом зменшують втрати, допомагають людям і водночас знижують навантаження на довкілля.

Тарас Висоцький

Підписання цього Меморандуму є важливим кроком у напрямку покращення продовольчої безпеки в Україні, особливо в умовах економічних викликів та соціальної нестабільності. Запровадження систем банків продовольства може суттєво зменшити кількість харчових відходів і забезпечити людей, які опинилися в складних ситуаціях, необхідними продуктами. Це також може стати прикладом для інших країн у питанні ефективного використання ресурсів та соціальної відповідальності бізнесу.

Читайте також

Помер ексголова ФРС США Алан Грінспен
сьогодні, 14:16 71 переглянули
Фото Алана Грінспена, колишнього голови ФРС

Реклама