Мінекономіки виплатило 9 млн грн: 12 підприємств отримали компенсацію за українську техніку
Журналіст
Ганна Ткач
16.12.2025 - 18:00
159 переглянули
Як повідомляє Мін. Економіки: Мінекономіки вже виплатило понад 9 млн компенсації за жовтневими заявками підприємцям, які придбали українську промислову техніку. 12 підприємців отримали компенсацію за покупку 29 одиниць техніки на суму близько 72,8 млн грн.
Серед отримувачів компенсації виявились машинобудівники з 5 українських підприємств, які виробляють ліфти, причіп-самоскиди, енергообладнання та інше обладнання. Уряд знову розширив перелік техніки, яку компенсує держава, тепер в ньому вже 1208 найменувань від 44 виробників.
Читайте також
Прикордонники не фіксують загрози з боку Білорусі
сьогодні, 05:56
62 переглянули
СБУ Альфа знищила тисячі одиниць техніки та 20% ворожої піхоти
вчора, 23:24
77 переглянули
Генштаб назвав нові втрати РФ за добу: понад 1000 окупантів і 51 артсистема
22.06.2026 - 14:52
102 переглянули
Зеленський висунув ультиматум Білорусі через ретранслятори для РФ
21.06.2026 - 13:36
139 переглянули
Генштаб оновив втрати РФ: майже 1,4 млн окупантів та техніка на мільярди
21.06.2026 - 03:24
117 переглянули

