Міністерство соціальної політики запускає кампанію: як стати наставником для дитини з інтернату
Про кампанію "Наставництво - твій досвід у дії"
Як повідомляє Міністерство соц. політики: Комунікаційна кампанія "Наставництво - твій досвід у дії" має на меті залучення наставників для підлітків, які зростають без батьківської підтримки в інтернатних закладах. Ця ініціатива реалізується Міністерством соціальної політики, сім’ї та єдності України спільно з ЮНІСЕФ.
Фінансова підтримка проєкту надається Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW, а також Європейським Союзом і Урядом Швеції. У рамках кампанії працюють різні організації, такі як:
- Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей
- Офіс дітей та молоді "ДІйМО"
- ГС "Українська мережа за права дитини"
- Проєкт "Підтримка дітей і молоді з досвідом перебування в альтернативних формах догляду"
Важливість наставництва
Кампанія має на меті підвищення обізнаності про наставництво та його важливість для розвитку підлітків, які потребують підтримки. Дізнатися про наставництво більше можна на dity.gov.ua.
Ця ініціатива є важливим кроком у підтримці підлітків, які опинилися в складних життєвих умовах через відсутність батьківської підтримки. Наставництво може суттєво вплинути на їхнє майбутнє, надаючи можливість отримати необхідні знання, навички та емоційну підтримку. Залучення міжнародних партнерів та організацій свідчить про серйозність намірів програми і її потенціал у покращенні життя молоді в Україні.
Читайте також

