Міністр закордонних справ Австрії прибула до Одеси після нічної атаки РФ: деталі візиту
Журналіст
Ганна Ткач
20.08.2025 - 14:30
1455 переглянули
Міністр закордонних справ Австрії Беата Майнль-Райзінгер відвідала Одесу 20 серпня. Її прибуття спостерігалося після атаки російських військ на Одеську область за допомогою безпілотників. Про це повідомляє Главком з посиланням на главу МЗС України Андрія Сибігу. Сибіга підкреслив, що це вже третій візит Майнль-Райзінгер в Україну після того, як вона стала міністром. Першою справою візиту було вшанування пам'яті загиблих українських захисників. У результаті нападу російських терористів на Одещину були пошкоджені енергетичні об'єкти та виникла пожежа. Зараз затримки з енергопостачанням лишають людей без світла.
Читайте також
Рекордна доба на фронті: 257 боїв та масований удар 9388 дронами
сьогодні, 00:45
17 переглянули
Арестович визнав помилковість своїх прогнозів щодо війни
сьогодні, 00:28
23 переглянули
Мелоні звинуватила Рютте в брехні про роль Італії в ударах по Ірану
сьогодні, 00:20
33 переглянули
Понад 100 рятувальників гасили пожежу в Києві після атаки РФ
сьогодні, 00:08
38 переглянули
Генштаб назвав нові втрати армії РФ за добу: майже 1,4 млн ліквідованих
вчора, 23:56
37 переглянули

