Міноборони впроваджує автоматичний військовий облік: що зміниться для українців
Журналіст
Ганна Ткач
25.09.2025 - 20:30
833 переглянули
Міністерство оборони України оголосило про початок реформ в системі військового обліку, які спростять процедури для громадян різних вікових категорій. Зокрема, українські хлопці від 17 років матимуть можливість стати на військовий облік через мобільний додаток "Резерв+" без відвідування центрів комплектування та лікарських комісій. До системи внесено автоматичне зняття громадян з обліку, що спростить процедури для чоловіків віком від 25 до 60 років, які досі не перебувають на військовому обліку. Крім того, у Міноборони запевнили, що нововведення допоможе уникнути бюрократії та зробить систему військового обліку більш ефективною та прозорою для громадян.
Читайте також
Військовий пропонує замінити гроші на відпустку через розвалені сім’ї
вчора, 14:05
88 переглянули
Українські дрони уразили понад 800 тисяч цілей окупантів з початку 2026 року
вчора, 09:57
85 переглянули
Голова Фонду держмайна розповів про саботаж та погрози через реформи
вчора, 03:52
104 переглянули
У Львові обговорили майбутнє районних рад в рамках реформи врядування
вчора, 00:00
96 переглянули
Китай зміцнив позиції після ударів США та Ізраїлю по Ірану
21.06.2026 - 18:56
173 переглянули
Угорщина кардинально змінила позицію щодо вступу України до ЄС
21.06.2026 - 08:48
263 переглянули

