Мінрозвитку та Львівська політехніка запускають навчання фахівців з безбар’єрності
Як повідомляє Міністерство інфраструктури: Міністерство розвитку громад та територій України і Львівська політехніка об'єднали зусилля, підписавши Меморандум про співпрацю у підготовці фахівців із безбар'єрності. Цей крок впровадження безбар'єрності в Україні допоможе зробити міста більш безпечними та зручними для всіх людей.
На заході також були присутні представники міської влади, а також керівники багатьох закладів вищої освіти. Усі вони підтримали ідею впровадження нових стандартів безбар'єрності в будівництві та архітектурі, щоб забезпечити сталі зміни в громадах. Кожен крок у цьому напрямку демонструє важливість створення безбар'єрного середовища для всіх громадян.
У результаті це може призвести до значного покращення життя людей з обмеженими можливостями, що є важливим кроком у будівництві більш інклюзивного суспільства.
Читайте також

