Мобільні оператори підвищили виплати за генератори: нові тарифи на зв’язок під час блекаутів
Зміни в умовах участі в проєкті "Генератор зв’язку"
Як повідомляє ХВИЛЯ: Мобільні оператори України переглянули умови участі в проєкті "Генератор зв’язку" та підвищили розмір компенсації власникам генераторів, які забезпечують роботу базових станцій під час блекаутів. Зміни в тарифах стосуються як дизельних, так і бензинових установок, що використовуються для живлення зв’язку в умовах обмеження електропостачання.
Компенсації та особливості проєкту
Компенсація для власників генераторів варіюється залежно від типу установки. Окрім того, для базових станцій, що розташовані у 30-кілометровій зоні бойових дій, передбачено підвищене відшкодування. Це рішення є частиною соціальної ініціативи, спрямованої на забезпечення стабільного зв’язку в критичних умовах.
Важливо зазначити, що громадяни, які беруть участь у проєкті, не передають генератори в оренду, а самостійно заправляють їх. Це дозволяє оперативно реагувати на потреби у зв’язку та підтримувати комунікацію в часи, коли енергетична інфраструктура може бути ненадійною. Оператори наголошують на важливості цієї ініціативи для забезпечення зв’язку в умовах війни.
Ця ініціатива підкреслює зусилля мобільних операторів щодо підтримки зв’язку в Україні під час війни, коли енергетичні ресурси часто стають недоступними.
Підвищена компенсація для власників генераторів також може спонукати більше людей долучитися до проєкту, що, в свою чергу, забезпечить ще більшу стабільність комунікацій в критичних ситуаціях.
Читайте також

