Мобільний помічник для батьків: вінницький педіатр створив чатбот про лікування дітей

Педіатр з Вінниці створив спеціальний чатбот у Telegram, який допоможе зрозуміти, що робити при тих чи інших симптомах. За два місяці допомогою лікарського чатбота скористалися понад дві тисячі разів.

Створив застосунок педіатр Андрій Шиманський. Бот має шість головних вкладок, за якими можна отримати інформацію: “малюк захворів”, “вакцинація”, “ваша аптечка” “запитати онлайн”, а також правила користування ботом та інформація про лікаря, пише видання INKORR.com

– Виникла проблема з тим, що на банальні питання батькам просто не було де отримати відповіді. Саме тому я зібрався з силами й зробив цей бот, який в принципі створений для того, щоб батьки могли легко і швидко знайти відповіді на найчастіші питання, які трапляються у кожного, – розповів Андрій Шиманський.

Педіатр зазначає, що створений ним застосунок це все ж не лікар, а просто мобільний помічник для батьків.

– Це такий маленький довідник тих базових понять, які мають знати всі батьки: як промити носа, чим, чим не варто промивати носа, що таке кашель і коли він трапляється… Це така базова інформація, яка підкаже батькам при виникненні якихось симптомів, що це, чому він виник, як можна допомогти дитині зараз, як надати невідкладну допомогу та коли потрібно терміново звернутися до лікаря.

Лікар додає, що лише за допомогою чатбота неможливо провести повноцінну консультацію. Створив застосунок Андрій Шиманський на початку червня і за два місяці ним вже скористались близько двох тисяч людей. Зокрема, вінничанка Вікторія Андросова розповіла, що коли у її сина ввечері піднялась температура – шукали поради у чатбота.

– Це моя перша дитина, тому я не зовсім розумію, що треба робити. Було досить пізно і дзвонити лікарю якось не дуже зручно, я згадала, що є класний бот. Стосовно того, що робити, коли підвищилась температура, мені програма порекомендувала, що варто робити.

Створений чатбот безкоштовний і скористатися його підказками може будь-хто. Андрій Шиманський вже планує незабаром вдосконалити застосунок, додати нові розділи й, зокрема, з невідкладної допомоги. Шукати чатбот @ChildDoc_bot потрібно у Telegram.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: