Молода дружина Віктора Павліка оголосила, коли народить первістка

Днями молода дружина народного артистка Віктора Павліка оголосила, що вагітна первістком. Катерина Реп'яхова довго тримала інтригу, однак розсекретила дату пологів та навіть показала, як розвивається малюк на фото з УЗД.

Після численних здогадок фоловерів та чуток у мережі 26-річна дружина Віктора Павліка розсекретила, що вагітна. Однак увага публіки до Катерини Реп'яхової не вщухає, адже майбутня матуся тримала в таємниці дату пологів та стать малюка. В інстаграм-профілі вона врешті-решт привідкрила завісу на поповнення в родині та оголосила, коли народить малюка, пише INKORR.com

Відомо, що обраниця співака завагітніла далеко не з першої спроби, а потім довго не могла повірити своєму щастю, коли побачила дві смужки на тесті на вагітність. Тоді вона була вже на 4 тижні вагітності. Зараз Катерина Реп'яхова перебуває на 19 тижні вагітності – це майже 5 місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Перше селфі сина: Світлана Тарабарова показала миле фото з рідними

Перші пологи дівчини заплановані на 13 червня 2021 року. Саме цього дня вона святкуватиме 27-й день народження.

Я так люблю свій день народження, так люблю початок літа, що Бог послав мені малюка саме на цей період. ПДП у мене 13 червня. А 13.06 – мій день народження. Ось такий подаруночок на 27 років, – поділилась дружина Павліка.

Однак підписниці концертної директорки Віктора Павліка поділились особистим досвідом у коментарях та зізнались, що народили з кількаденною різницею від передбачуваної дати пологів – ПДП. Тому головна інтрига для Катерини Реп'яхової, народить вона 26-річною чи вже 27-річною.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: