Найпопулярніше зараз

Морози до -20 градусів: як погода паралізувала залізничне сполучення в Україні

Мороз паралізував залізничне сполучення
Негода принесла Україні сильні морози, ускладнивши рух потягів по всій країні.

Морози до -20 градусів: як погода паралізувала залізничне сполучення в Україні

Як повідомляє Главком: Складні погодні умови в Україні призвели до збоїв у графіку руху залізничного транспорту, зокрема в Київській області. Падіння електроопори на контактну мережу стало причиною затримок, які торкнулися, зокрема, поїзда №10/9 сполученням Будапешт – Київ. Влада закликає мешканців утриматися від поїздок у зв'язку з несприятливими погодними умовами.

З 9 січня в Києві та області спостерігаються морози до -11 градусів, а вночі температура може опускатися до 12-17° морозу, в окремих регіонах навіть до -20°. Очікується, що сніг буде падати з 6 по 10 січня, що також сприятиме погіршенню ситуації на дорогах та в транспортній мережі.

Ускладнення пересування мешканців

Крім того, у Києві введена комендантська година, що додатково ускладнює пересування мешканців. Хоча проблема з затримками була ліквідована, влада закликає громадян бути обережними та планувати свої поїздки з урахуванням погодних умов.

Ця ситуація підкреслює важливість готовності інфраструктури до екстремальних погодних умов, які можуть впливати на повсякденне життя громадян.

Зважаючи на прогнози погоди, важливо, щоб відповідні служби вжили заходів для забезпечення безпеки пасажирів та стабільності транспортних перевезень в умовах зимових опадів та морозів.

Читайте також

Спека до +36°C накриє Україну з 29 червня
сьогодні, 09:28 65 переглянули
Термометр з показниками температури +36°C

Реклама