Морози не відступають: синоптики розповіли про погоду на Київщині
Журналіст
Ганна Ткач
12.02.2025 - 20:25
635 переглянули
Погода у Київській області: холодний фронт і мінімальні опади
Як повідомляє hvylya.net: Синоптики передають, що 13 лютого Київська область буде перебувати під впливом холодного атмосферного фронту, що приведе до типово зимової погоди. Небо над регіоном буде хмарним, хоча із запасом можна очікувати прояснень. Опадів не передбачається, що сприятиме активній діяльності на свіжому повітрі. Вітер здуватиме з південного сходу зі швидкістю 3-8 м/с.
Температура повітря помітно зміниться протягом доби. Вночі очікується сильний мороз: -6...-11 градусів. Проте, вдень погода стабілізується і температура сягатиме від -3 до +2 градусів.
У Києві ситуація трохи пом'якшиться: вночі стовпчик термометра опуститься до -7...-9 градусів, а вдень температура наблизиться до нуля.
Читайте також
Американський винищувач шостого покоління F-47 може залишитися без основного двигуна
сьогодні, 00:08
41 переглянули
Трамп відмовив Україні у передачі технологій ракет Patriot і Tomahawk
вчора, 21:29
80 переглянули
Міноборони дозволило військовим після СЗЧ обрати з понад 70 підрозділів
вчора, 20:18
82 переглянули
На Сумщині росіяни скинули 4 КАБи, рятувальники ліквідували всі осередки горіння
вчора, 20:08
112 переглянули
Зеленський обговорив із Венсом перехоплювачі для Patriot і удари РФ
вчора, 19:09
96 переглянули

