МВС відновило видачу витягів про несудимість: як отримати документ онлайн
Журналіст
Ганна Ткач
04.08.2025 - 12:20
744 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: Міністерство внутрішніх справ повідомило, що відновлено послугу надання витягу про несудимість. За даними МВС, це можна зробити зручно через "Єдине вікно громадянина" на сайті МВС або в Дії.
"Від пʼятниці ми працювали над оновленням сервісу та програмного забезпечення, щоб система працювала ефективніше та швидше. Нагадуємо: послуга доступна для всіх громадян віком від 14 років", - зазначили у відомстві.
Готовий документ можна завантажити в особистому кабінеті "Єдиного вікна для громадян". Якщо ви оформлюєте заявку через Дію, то витяг про несудимість буде надіслано на вашу електронну пошту та буде доступний для завантаження в особистому кабінеті у розділі "Отримані документи".
МВС відновило можливість отримати витяг про несудимість через "Єдине вікно громадянина" на їхньому сайті або через Дію. Послуга доступна для всіх громадян віком від 14 років.
Читайте також
У Дії запустили новий сервіс для ветеранів та їхніх родин
17.06.2026 - 14:24
129 переглянули

