«Ми спеціально так зробили», — Кличко пояснив транспортний колапс, який стався у столиці

Мер столиці України Віталій Кличко прокоментував транспортний колапс, який стався 5 квітня.

Вчора, 5 квітня, в столиці України був введений жорсткий локдаун, щоб зупинити розповсюдження COVID-19. Громадський міський транспорт перевозить тепер лише тих пасажирів, котрі мають спеціальні пропуски. Це призвело до того, що на вулицях Києва виник транспортний колапс. На дорогах створилися неймовірні пробки, а ціни за таксі побили рекорди.

Ситуацію в програмі «Свобода слова» прокоментував мер столиці Віталій Кличко, пише видання INKORR.com

«Ми спеціально зробили так, бо іншого шляху вирішення цього питання не було. Щоб розірвати ланцюг передачі вірусу, можливо піти лише двома шляхами: це провести вакцинацію населення чи обмежити їх пересування. Я звернувся до усіх — залишайтеся дома. Якщо є можливість переходьте на дистанційну роботу», — наголосив Кличко. 

Мер підкресилив, що КМДА було видано близько 500 тисяч перепусток на використання міського транспорту. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Таксі по 500 гривень і Нацгвардія у метро: кияни скаржаться на транспортний колапс

«На сьогодні ситуація в місті критична. Лікарні повні, реанімації повні. Кожного дня помирає 40-50 людей від  COVID-19. Це близько 300 людей в неділю», — розповів Кличко. 

Також він звернув увагу на те, що транспортний колапс в умовах пандемії це не найгірший варіант. Якщо відбудеться колапс медицини, коли лікарі почнуть відмовляти в допомозі хворим, то це і буде найгірший варіант для всіх киян. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

319