Найпопулярніше зараз

Яструб FPVшка атакував російський дрон: як птах врятував життя в Нікополі

Дикий яструб атакує ворожий дрон
Могутній яструб у небі Нікополя здобув перемогу над ворожим дроном, зберігши життя мешканців.

Як повідомляє glavcom.ua: У Нікополі на Дніпропетровщині над приватним будинком атакував російський дрон, але дикий яструб не злякався і вирішив вступити в бій. Птах і безпілотник зіткнулися у повітрі, в результаті яструб упав на подвір'ї, а дрон почав падати. Добрий людина Оксана допомогла пораненому яструбу, якого назвали FPVшкою, і довела його до ветеринарної клініки.

За даними ветеринара Марії Дубинської, стан яструба був серйозний: струс мозку та перелам крила. Після тривалого лікування птаха випустили в притулок, де йому ампутували крило. Тепер FPVшка літати не зможе, але люди в притулку будуть доглядати за ним.

Птах FPVшка залишиться під опікою людей у притулку через ампутоване крило. Також нещодавно рідкісні рожеві фламінго повернулися до Національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області після війни. У зоні війни природа та птахи страждають від руйнувань та вибухів, тому догляд за ними є дуже важливим.

Читайте також

ССО знищили залізничний міст у Криму
сьогодні, 06:16 30 переглянули
Зруйноване залізничне місто в Криму

Реклама