На Донеччині за тиждень знешкодили понад 100 боєприпасів: де проводили розмінування
Журналіст
Ганна Ткач
05.12.2025 - 16:00
285 переглянули
Як повідомляє ДСНС: Сапери на Донеччині активно виявляють та знищують вибухонебезпечні предмети. Лише за останні дні їхня робота призвела до знищення понад 100 артилерійських снарядів, мінометних мін та інших боєприпасів. Фахівці працювали у різних районах області, обстежуючи значні площі з метою забезпечення безпеки мешканців.
Кожен виявлений предмет був безпечно вилучений та знищений, що сприяє покращенню ситуації на тимчасово окупованих територіях. Нагадуємо громадянам, що у випадку виявлення підозрілих об'єктів важливо не наближатися та відразу телефонувати за вказаними номерами, допомагаючи забезпечити безпеку на Донеччині.
Читайте також
Зеленський ввів у дію рішення РНБО про 26% ВВП на оборону у 2027 році
сьогодні, 14:08
46 переглянули
Європу накрила аномальна спека з червоним рівнем небезпеки
сьогодні, 08:25
55 переглянули
СБУ завдала ударів по двох нафтозаводах в Уфі та нафтобазі у РФ
сьогодні, 06:08
63 переглянули
ШІ Mythos від Anthropic нібито зламала системи АНБ за години
сьогодні, 03:56
70 переглянули
На Дністрі за добу зникли четверо людей, серед них троє дітей
вчора, 20:16
84 переглянули
Кіберполіція попередила про нову схему продажу неіснуючих авто
вчора, 16:36
101 переглянули

