На гірськолижному курорті в Туреччині спалахнула пожежа: десятки загиблих (оновлено)


У Туреччині, у готелі на гірськолижному курорті Карталкая, сталася пожежа, внаслідок якої загинуло принаймні 10 людей, а багато людей отримали травми.
Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi’ndeki bir otelde çıkan yangında 10 kişi hayatını kaybetti, 32 kişi yaralandı. pic.twitter.com/2MXXlmRD8D
— QHA - Kırım Haber Ajansı (@qha_kirimhaber) January 21, 2025
За словами журналіста телеканалу Haber Global, пожежа на гірськолижному курорті Карталкая все ще триває. Наразі техніка Агентства з управління надзвичайними ситуаціями та машини швидкої допомоги оточили готель, але пожежу неможливо загасити. Журналіст також зазначив, що в готелі все ще перебувають люди, з якими не можна встановити зв'язок.
Існує ризик обрушення готелю Grand Kartal, розташованого на гірськолижному курорті Карталкая. Служби безпеки попереджають про це. Представники Кабінету міністрів Туреччини вже прибули на місце події, але місцева влада поки не коментує ситуацію.
За попередніми даними, пожежа виникла на даху семиповерхового готелю близько 03:00 за місцевим часом. Вогонь швидко поширився по всій будівлі. Загинуло 10 людей, із них двоє – внаслідок падіння з висоти, а 32 людини отримали травми.
Евакуйованих тимчасово розмістили в інших готелях регіону, а пожежу на нижніх поверхах вдалося ліквідувати завдяки діям пожежних бригад.
У Рівненській області також сталася пожежа – згоріла дерев'яна церква у селі Висоцьк, якій було майже 150 років.
Читайте також

