На Харківщині сапери знищили дві російські фугасні авіабомби
Харківщина: сапери ДСНС вилучили 2 російські фугасні авіаційні бомби вагою по 500 кілограмів
Як повідомляє ДСНС: У селі Черкаська Лозова на Харківщині, після російського обстрілу, сапери Державної служби з надзвичайних ситуацій вилучили дві російські фугасні авіаційні бомби вагою по 500 кілограмів. Перша бомба впала на присадибну ділянку приватного домоволодіння, тоді як друга - за 300 метрів від будинку.
Для вилучення небезпечних предметів були залучені фахівці відділення інженерного супроводу робіт з розмінування та спеціальна техніка. Після транспортування авіабомб на підривний майданчик, їх знищили контрольованим підривом.
Загроза нерозірваних боєприпасів
Вилучення фугасних авіабомб свідчить про продовження загрози, яку становлять нерозірвані боєприпаси на території України, особливо в зонах, що зазнали обстрілу. Дії саперів ДСНС є важливими для забезпечення безпеки місцевих жителів та запобігання можливим трагедіям, пов'язаним із вибухонебезпечними предметами.
Ця ситуація також підкреслює необхідність постійної роботи з розмінування в регіонах, що постраждали від конфлікту, адже наявність таких небезпечних залишків може серйозно загрожувати життю і здоров'ю людей. Зусилля державних служб у цій сфері є критично важливими для відновлення нормального життя в постраждалих громадах.
Читайте також

