На Херсонщині рятувальники підняли з води тіла трьох дітей, які провалились під лід 13 лютого
Журналіст
Ганна Ткач
15.02.2025 - 10:05
643 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У Великоолександрівській громаді на Херсонщині завершили пошукову операцію. Водолазна група витягла з води тіла трьох дітей, які провалились під лід 13 лютого. Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Прокудін.
Висловлюю щирі співчуття родині, яка втратила найдорожче. Будь ласка, дбайте про свою безпеку: лід може здаватися міцним, але навіть невелика необережність може коштувати життя
13 лютого у Херсонській області п'ятеро дітей провалилися під тонкий лід. На щастя, 16-річна дівчина, яка це побачила, кинулася на допомогу і теж потрапила під воду. Її та одну з дівчат змогли витягти небайдужі люди.
У врятованих дівчат стан сильного переохолодження. Їм надали необхідну медичну допомогу.
Також в Дніпропетровській області, у місті Самар, два 15-річних підлітки провалилися під лід, але хлопців вдалося врятувати.
Читайте також
МВС випустить на дороги три «Фантоми» для прихованого контролю швидкості
сьогодні, 19:46
72 переглянули
Союзники оголосили нові пакети військової та енергетичної допомоги Україні
сьогодні, 19:19
83 переглянули
Сапери ДСНС Житомирщини назвали алгоритм дій при виявленні підозрілого предмета
сьогодні, 19:04
74 переглянули
Зеленський посмертно присвоїв Героя України загиблому пошуковцю 'Плацдарму' Олексію Юкову
сьогодні, 13:38
125 переглянули

