На Одещині стався теракт: у відділі поліції підірвали гранату, є загиблі
Журналіст
Ганна Ткач
23.03.2025 - 20:15
720 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: У неділю, 23 березня, у Біляївці Одеської області відбувся вибух гранати в відділі поліції, повідомляє пресслужба поліції Одеської області. Внаслідок вибуху загинула жінка, що позбулася ніг, а також є постраждалі. На місці події працюють поліцейські та співробітники СБУ. Зараз розслідуються обставини та деталі інциденту.
На відео з місця події, які поширюються в мережі, можна побачити наслідки вибуху.
За однією з версій, невідома жінка пронесла вибухівку до приміщення в пакеті та підірвалася разом із нею, загинувши на місці.
Раніше, 20 березня 2025 року, у центрі Рівного стався вибух саморобного вибухового пристрою, який перевозився в автомобілі поблизу одного з торговельно-розважальних центрів.
Читайте також
Патрульна поліція показала відео роботи після ракетного удару по Кривому Рогу
сьогодні, 13:32
46 переглянули
У Броварах масово палять сміттєві контейнери: поліція шукає підпалювачів
вчора, 22:04
78 переглянули
Вибухи на Арабатській Стрілці та в Криму: Сили оборони атакують ворожі цілі
вчора, 19:33
82 переглянули

