На Покровському напрямку ворог втратив більше танків, ніж є на озброєнні Бундесверу

Кількість втрачених танків ворога на Покровському напрямку
На фронті під Покровським армія супротивника понесла значні втрати у танках, перевищивши кількість бронетехніки, що має Німеччина.

У військовому угрупованні "Хортиця" повідомили, що на Покровському напрямку фронту спостерігається зменшення важкої техніки з боку армії РФ.

За словами речника ОСУВ "Хортиця" Віктора Трегубова, російські загарбники значну кількість воєнної техніки втратили протягом перших двох місяців цього року.

"Її стало однозначно менше, вони (росіяни - ред.) втратили за перші два місяці цього року тільки танкового парку більше, ніж у Бундесверу стоїть на озброєнні - це під 300 фактично, тому треба зрозуміти, що в них запаси небезмежні, і в них логістика небезмежна, тому в них все частіше відбуваються якісь нестандартні речі: то танк використовується замість БМП для транспортування десанту, бо БМП немає, то танк не використовується там, де мав би, бо танка немає", - повідомив речник.

Трегубов зазначив, що хоча іноді фіксуються спроби прориву ворожих танкових колон, це виняток з загальних правил.

Читайте також

Реклама