На Тернопільщині знайшли 6-річного хлопчика після п’ятигодинних пошуків
Зникнення хлопчика на Тернопільщині
Як повідомляє ДСНС: На Тернопільщині знайшли зниклого 6-річного хлопчика. Подія сталася у селі Крутилів Чортківського району, де батьки близько 4:00 виявили зникнення сина. Після цього о 07:37 було подано повідомлення до Служби порятунку. Пошукова операція тривала майже п'ять годин і завершилася знайденням хлопчика об 11:58.
Залучені сили та засоби
До пошуків залучили:
- рятувальників ДСНС,
- працівників Національної поліції,
- кінологічні розрахунки,
- операторів безпілотників.
Також на допомогу вийшли десятки місцевих жителів, які активно брали участь у пошуках. "Знайшли! Хлопчик живий!" – повідомив один з учасників пошуків. На щастя, дитина була знайдена живою, що стало полегшенням для родини та всієї громади.
Цей випадок підкреслює важливість спільних зусиль у випадках зникнення людей, особливо дітей. Залучення місцевих жителів та різних служб дозволило оперативно провести пошуки та знайти хлопчика вчасно. Подібні ситуації часто викликають великий резонанс у громадах, адже безпека дітей є пріоритетом для багатьох сімей.
Ситуації з зникненням дітей завжди викликають велике занепокоєння у суспільстві. На приклад, у Рівненській області тривають пошуки 15-річного підлітка, який зник вже третю добу. Цей випадок ще раз нагадує про важливість оперативних дій і злагодженості всіх служб у подібних ситуаціях.
Читайте також

