Атомні електростанції України відновили роботу: який стан після атак
Журналіст
Ганна Ткач
28.11.2025 - 08:00
496 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Після військових атак на електромережу Росією на трьох українських атомних електростанціях – Хмельницькій, Рівненській та Південно-Українській – ситуація з виробництвом електроенергії вже стабілізувалася. Більшість енергоблоків працюють на повну потужність, лише один залишається на зниженій. Усі втрачені високовольтні лінії електропередач також було відновлено.
МАГАТЕ готується вислати експертну місію до України для оцінки стану ядерної безпеки на критичних об'єктах після атак на електромережу. Ця місія буде шостою за рахунком і проведе оцінку пошкоджень та їхній вплив на АЕС в Україні.
Читайте також
У дитячих іграшках в Україні виявили тонни отруйного свинцю та кадмію
сьогодні, 20:21
38 переглянули
Ядерні реактори замість вугілля: США бурять свердловини на 1,8 км
сьогодні, 19:52
44 переглянули
Свириденко на URC-2026 обговорила з Естонією рух України до ЄС
сьогодні, 19:01
58 переглянули
Українські удари залишили Крим без світла та пального
сьогодні, 17:52
53 переглянули

