На Вінниччині місцеві з Леніна зробили Шевченка (фото)


Мешканці села Коржівка на Вінниччині змінили зовнішність пам'ятнику Володимиру Ульянову (Леніну). Вони приклеїли до його обличчя вуса і брови, що зробило його схожим на Тараса Шевченка. Цю новину оприлюднило місцеве видання Vinmedia з посиланням на «Главком».
«Замість Леніна ми маємо Тараса Григоровича Шевченка. Жителі села Коржівка дуже творчі - вони приклеїли вуса і брови до обличчя вождя пролетаріату. Чому б і ні? Якщо подивитися, можна помітити, що Шевченко носить краватку. Ми зрозуміли це після того, як розшифрували цифри під погруддям, які були замазані вапном. До цього часу вапно поступово стилося, але там були вказані роки Леніна - 1870-1924», - повідомила громадська організація «Україна Інкогніта».
До речі, у Києві, на станції метро «Палац Україна», знімали мозаїку, яку планували демонтувати. Таку інформацію передає «Главком», посилаючись на Ельміру Еттінгер, дослідницю архітектури. Вона зазначила, що мозаїку забрали дуже неграмотно, фактично виривши її зі стіни.
Раніше, в рамках процесу деколонізації, у Полтаві було демонтовано пам'ятник російському імператору Петру І.
Читайте також





